ROVATE Тоалет и Мијалник Sprayer Прилагодливи Проток на Вода Туш Хром Позлатен Рачни Спреј Со Капак Ѕид-монтирани Вагинален Туш

ROVATE Тоалет и Мијалник Sprayer Прилагодливи Проток на Вода Туш Хром Позлатен Рачни Спреј Со Капак Ѕид-монтирани

DEN 247.00
-38 %
DEN 398.40

Тековен


-За нашите клиенти од Бразил : ако изберете било курир, ве молиме оставете го вашиот даночен број, така што се осигураме дека нашиот испорака нормално.
-Сите исплати на Aliexpress се обработуваат преку Alipay.
-Ве молиме да ни покаже фотографија или видео ако се случува проблеми на производи.
ROVATE Тоалет и Мијалник Sprayer Ajustable Проток на Вода Мијалник Туш
Хром Позлатен Рачни Спреј Со Капак Ѕид-монтирани Вагинален Туш
Бренд : ROVATE
Материјал, ABS пластика
Површината Хром позлатен површина
Карактеристика 7 Слоеви Хром позлата заврши Прилагодливи проток на вода со Висок притисок Рачен пренослив sprayer Силиконски спреј млазницата
Плаќање :
-Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање :
-Кредитна Картичка, VISA, Банката за Банкарски Трансфери, Western Union и така натаму.
Повратни информации :
-Било повратни информации од вас ќе биде многу ценета.
-Ако треба да нарачате повеќе објекти, сака да ги споделите со нас на прво место.
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
-Увозните давачки, даноци и давачки кои не се опфатени во превозот цена.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
8730
Тапа Допирање:
Една Дупка
Допрете дупка:
Една Дупка
Spary Тип:
Хоризонталната
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бренд Име:
ROVATE

Слични понуди