Срцето Дрво Cabochons за Накит Одлуки BurlyWood 8~18x6~15x2mm

Срцето Дрво Cabochons за Накит Одлуки BurlyWood 8~18x6~15x2mm

DEN 124.00
-30 %
DEN 176.64

Тековен


Срцето Дрво Cabochons, Burly Wood
Големина : околу 6~15mm широк, 8~18mm долго, 2mm дебели.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
pandahall
Производ Карактеристики:
Срцето
Објектот Должина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
18g
Број На Модел На:
ДРВО-D011-02
Материјал:
Дрво
Објектот Ширина:
0inch
боја:
BurlyWood
Обликот:
Срцето
Употреба:
cabochons
единица:
100pc
Материјал:
Дрво

Слични понуди