BOEYCJR Бакар Лист Камен Монистра Капка Обетки рачно изработени Накит Кука Обетки Dangle Обетки за Жените Мода Подарок 2018

BOEYCJR Бакар Лист Камен Монистра Капка Обетки рачно изработени Накит Кука Обетки Dangle Обетки за Жените Мода

DEN 138.00
-45 %
DEN 250.56

Тековен


1.Цел Слободни Економски Превозот (20-60 Дена)
2.Цел > 5 ДОЛАРИ Слободен Стандард за Испорака (15-30 Дена ) 3.Цел > 5 ДОЛАРИ Бесплатна E-Пакет( Само во САД ) 4.Цел > 250 ДОЛАРИ Слободни International Express ( 7-15 Дена ) политиката е за повикување само, ако имате било какви лични проблеми или барања, ве молиме контактирајте со продавачот.


Останатите карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E126
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Бренд Име:
BOEYCJR
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Earring стил:
Етничките Бакар Лист Обетки
боја:
како Слика
Подарок за:
Божиќ/Вљубените/Роденден/Свадбата
Повод:
дневно/партија /свадба/роденден
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Стил:
гроздобер,бохемски,тренди,Етнички
style2:
обетки за жени
Wholesell или drogship:
И двете се прифатени
Iterm:
des boucles d'oreilles,oorbellen,brincos,aretes,обетки
Големина:
about 11.3 cm

Слични понуди