Фабрика Цена Момче 316L Stainlesss Челик Кул Biker Полирање Сребро Бел Pendant

Фабрика Цена Момче 316L Stainlesss Челик Кул Biker Полирање Сребро Бел Pendant

DEN 679.00
-5 %
DEN 714.72

Тековен


плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.
Пред плаќање ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса и телефонски број се во право
превозот
Ние ќе испраќање на стока од кина пост воздух mail слободно, освен ако не изберете друг превозот начини. Ние, исто така може да понуди ЕМС или DHL превозот за слободен ако цел е над 500 долари.
Превозот Услуга
Земја
Проценето Време На Испорака
Кина Пост Воздухопловната
САД 7~15days
Австралија
Канада
Велика БРИТАНИЈА
САД
15-35 дена
Азија
Европски Земји
20-40 дена
15-35 дена
Други Земји
20-40 дена
Бразил & Русија
25-50 дена
Од DHL,EMS,Што е потребно за 4-12 работни дена да пристигнат.
со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
се врати Ако ние испрати еден ред или неисправни објект за вас, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе бидат одговорни за наплата или замена.
Ако со текот на 35 дена не ја добиете вашата објектот, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги провери превозот информации. Било какви други прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш ќе бидеме среќни да помогнеме.
feadback&контактирајте со нас
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
Boyard
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
u01
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Кул
Обликотшема:
Jingle Bell
Pendant Големина:
3 см * 2 см
Должина:
3cm
Ширина:
2cm
Тежина:
18g

Слични понуди