Пролет зима секојдневен Маскирани џемпер pullover лажни две парче машки Маскирани џемпери писмо везени џемпер памук полиестер

Пролет зима секојдневен Маскирани џемпер pullover лажни две парче машки Маскирани џемпери писмо везени џемпер

DEN 1582.00
-45 %
DEN 2875.20

ТековенОстанатите карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Волна:
Тенка Волна
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
Evjsuse
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
8007
Јака:
Пак надолу Јака
Декорација:
Spliced
Техника:
Компјутер Плетени
Големина:
4XL 5XL M L XL 2XL 3XL

Слични понуди