Најнов висока мода Обрачот Earring партија earring поставување cz камен Имитација сива бисер обетки тело накит Слободен пад превозот

Најнов висока мода Обрачот Earring партија earring поставување cz камен Имитација сива бисер обетки тело накит

DEN 487.00
-7 %
DEN 523.20

ТековенОстанатите карактеристики

Метална боја:
Platinum Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YYRemote
Обликотшема:
Круг
Стил:
Етнички
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WE37218
Материјал:
Кубен Циркони
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Големина (Должина * Ширина):
26mm*18mm
is_customized:
Yes

Слични понуди