Новиот Гроздобер Платно Лента за Дама Една Рамо Голем Капацитет Слободно Преносни Трендовски Шопинг Торба Висок Квалитет на Студентите

Новиот Гроздобер Платно Лента за Дама Една Рамо Голем Капацитет Слободно Преносни Трендовски Шопинг Торба Висок

DEN 1344.00

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
hotionfire
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
Платно
Чанти Тип:
Totes
Видовите на вреќи:
На Врвот Се Справи Со Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Три
Декорација:
Никој
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
HB133
Повод:
Разноврсна
Тип На Објект:
Чанти

Слични понуди