Моден Семејство Натпревар Облека Мајка, Татко, Син, Бебето Девојки Момче Дете Кошула Т-маица Блузи Кратко Sleeve Летна Облека 24M3t5t7t

Моден Семејство Натпревар Облека Мајка, Татко, Син, Бебето Девојки Момче Дете Кошула Т-маица Блузи Кратко Sleeve

DEN 239.52

Тековен


Кога ќе цел за "I love Татко или Мајка "
Ве молам Оставете ме Порака,наведени од кој оној што го сакате.ако не ја напуштат секоја порака
јас ќе ви испратиме "јас ја сакам мајка"еден
ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Напомена :
1,Цената е за 1 парче само.
2,Прирачник мери,ве Молиме овозможи 2-3 CM отстапувања,ви Благодариме.


Останатите карактеристики

Големина:
M For Mom, L For Mom, XL For Mom, XL For Dad, 2XL For Dad, 3XL For Dad, 24M For Baby, 3T For Baby, 5T For Baby, 7T For Baby, 8T For Baby
Шаблон Тип:
Цртан филм
Бренд Име:
Unini-јун
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Тип На Објект:
Маици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Слични понуди