2018 Нов Костим Homme Каки Младоженецот Tuxedos Notched Lapel Две Копчиња Свадба Најдобри Man Костум Партија Одговара (Јакна+Панталони+вест)

2018 Нов Костим Homme Каки Младоженецот Tuxedos Notched Lapel Две Копчиња Свадба Најдобри Man Костум Партија

DEN 3998.00
-15 %
DEN 4704.00

Тековен


ЗА ПЕЧАТЕЊЕ ВО БОЈА И ПЕЧАТЕЊЕ ГОЛЕМИНА
1.висина = ? 14. тежина= ?
Производ покажа :
1. деколте= ? 2. Ако имате било незадоволство, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Вашите сугестии се секогаш добредојдени!
ПРЕВОЗОТ И СЕ ВРАТИ & НАПЛАТА
1. Позитивни повратните информации (5 ѕвезди) се многу важни нашиот опстанок, ве молиме да ни остават позитивен повратните информации ако нашите производи или услуга ве задоволи. Во повеќето случаи, слободни доход ќе се применуваат.)
Забелешка : Заради што се одговара на фабрика продавачот, така што ние можеме да го прилагодите направени .бедрото= ? 13. Ние сме преведувачи, и да се направи превод на работа и дизајнери за дизајн на слики и графики.половината= ?
9. На фотографијата што гледате може да биде многу малку се разликува од вистинската точка во бои поради осветлување за време на фото снимањето или geliaocong следи 's екранот. Цел ќе биде прогласен како подарок и пониската вредност за да се елиминира или намали вашиот сопствен данок. Печатење обично трае 1 работен ден по вашата нарачка и ќе бидат испратени надвор веднаш. Ние може да обичај прави на костуми за вас, како и.И цената е иста!
Големина на Единица : cm или инчен
1. Ако нашите designings или текстови се копирани од други продавници, ние се чувствуваме среќни, како што тоа значи нашата работа е примен од страна на конкурентите. Ве молиме најдете на табелата подолу, за да го разберат општо време на испорака. Тоа 's не се практични за нас да се знаат сите сопствени традиции во секоја земја, па ние не може да понуди било каков совет во врска со даноците во вашата земја, сепак, ако се знаат деталите, ние сме повеќе од среќни да го следат вашиот чекор.


Останатите карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Бренд Име:
geliaocong
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Број На Модел На:
00-1
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Слаби
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Ткаенина Тип:
Worsted

Слични понуди