Мотоцикл Црна Пластика Воздухот Цевка Дуктус Цевка За SUZUKI GSXR1000 GSXR 1000 2009-2015 09 10 11 12 13 14 15

Мотоцикл Црна Пластика Воздухот Цевка Дуктус Цевка За SUZUKI GSXR1000 GSXR 1000 2009-2015 09 10 11 12 13 14

DEN 2851.00
-10 %
DEN 3167.52

Тековен


Вие Ќе Примите Објект Исто Како И Сликите.
Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Ние секогаш имаат попуст или подарок за вториот купат клиенти кои ни даде позитивни повратни информации.
Како нашите добри купувачот, ви посакувам може да ни даде позитивни повратни информации по добивање на нашите високо-квалитетни производи.
Лесна инсталација
Висок Квалитет
Боја : Црна
Погодни За :
GSXR1000 2009-2015
Не го Купите, Ако Не ги Потврди Можете Да Ги Користите, Само Прашајте Нè За Подетални Цртање за Да Проверите Дали Тие Се Вклучите.
Увозни Давачки, Даноци И Давачки Кои Не Се Вклучени Во Точка Цена, Тоа Значи Шпедиција Ќе Наплаќаат Овие Надоместоци Од Вас, Ако Сакате Да Добиете Предмети
Превозот Време Како Што Се Следниве :
Можеби Ќе Има Некои Задоцнување, Како И Превозот На Компанијата Или Царината, Ќе Сакате Да Контактирате Со Нас Ако Задоцнување, Но Не За Да Го Отворите Disputs Како Тоа Не Е Наша Грешка
Кога Ќе Одберете Да Ја Објавите Од Експрес, Понекогаш Ние Ќе Ја Објавите Курир Кој Сте Го Одбрале, Бидејќи Ќе Има Некои Проблем Со Царинење На Царинската, И Можеби И За Време На Испорака Не Е Најбрз.
Ве молиме контактирајте со нас преку e-mail во рок од 30 дена, ако треба да се вратиме.
Враќање точка мора да биде во оригинална состојба, испрати на објектот се врати на адреса ние ви кажам. Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат.
Куповна цена ќе ви биде вратена но, превозот цена е не се враќа доколку купувачи купуваат производи во грешка ,купувачите треба да си ја дозволат враќање превозот цена .


Останатите карактеристики

Име На Модел:
X12011559
Објектот Должина:
40cm
Објектот Ширина:
31cm
Објектот Висина:
25cm
Објектот Тежина:
0.9kg
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
JFGRACING
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи

Слични понуди