CNC 3D Дизајн Алуминиумски Мотор Кочница Спојки Лост Прилагодливи Кочница Показател За SUZUKI SFV650 GLADIUS SFV 650 2009 - 2015 2010

CNC 3D Дизајн Алуминиумски Мотор Кочница Спојки Лост Прилагодливи Кочница Показател За SUZUKI SFV650 GLADIUS

DEN 1071.00
-22 %
DEN 1373.28

Тековен

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО
7.ние ќе ви даде Најдобри попуст Или Убав подарок во вашето следно купување
2. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. АКО не сте задоволни со нашата предмети и услуга .Ве молиме љубезно ни даде 5 Ѕвезди позитивни .Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Објектите што сте ги примиле неискористени,неоштетени и во оригиналниот пакет. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.ние ќе ви помогнат да се реши овој ПОБРЗО и да ви ги задоволи ~
АКО не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од FX ,што може да се врати или размена вашиот itemswithin 30 дена од доставената датум. (Освен некои земји и APO/FPO)
2.
Слика детали :
1.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Fitment :
За SUZUKI SFV650 GLADIUS 2009 - 2015
Опис :
Материјал : Алуминиум
Состојба : 100% Нови
Технологија : 3 D Дизајн
Кратка Должина : 14.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Барање : 1.ни ги испратите на екранот .Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.8 во)
Долго Должина : 17.ние ќе го цениме што може да ни се јавите пред да сакате да остави Негативни (под 2 ѕвезди) Или Netural (3 ѕвезди).9 во)
Количина : 2 ПАРЧИЊА (Кочница & Спојки)
Пакет Тежина : Околу 400 G
Инсталација : Не се вклучуваат настава.


Останатите карактеристики

Специјални Функции:
прилагодлив
Објектот Дијаметар:
2cm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Должина:
14.7cm
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Година:
2009 - 2015
Објектот Висина:
2cm
Име На Модел:
3D Кочница Спојки Рачката
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Тежина:
0.4g
Motobike Направи:
Suzuki
боја:
АД Слика Покажува
Точка 1:
мотоцикл кочница спојки рачката
Точка 2:
мотоцикл кочница рачката
Точка 3:
Мотор Спојки Рачката
Точка 4:
Спојката Рачката на Мотоцикли
Fitment 1:
За Suzuki SFV650 GLADIUS 2009 - 2015

Слични понуди