Капка Обетки За Жените S925 Sterling Silver Топаз Долго Brincos Темперамент Едноставна Супер Флеш Луксузни Парична Казна Накит Свадба Arete

Капка Обетки За Жените S925 Sterling Silver Топаз Долго Brincos Темперамент Едноставна Супер Флеш Луксузни

DEN 615.00
-35 %
DEN 945.60

ТековенОстанатите карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Главниот Камен:
топаз
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Certificate Type:
ГТЦ
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Број На Модел На:
Капка Обетки
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Капка Вода
Сертификат Број:
Обетки
Бренд Име:
l&zuan
is_customized:
Yes
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Тип на обетки :
Капка Обетки
Материјал:
S925 Фунта Сребрен Накит
Главниот Камен:
топаз
Пол:
обетки за жени
Стил:
Луксузни Накит
боја:
Бела
Повод:
Свадба/ангажирање/партија
Услуга:
Пад на превозот
Парична Казна Накит:
Темперамент Обетки
Brincos:
Супер Флеш

Слични понуди