Нова Секси Црна Ballroom Дами Латинска Танц Здолниште Ча Ча Самба Висок Квалитет Танцување Носат Прифати Прилагодите Големина

Нова Секси Црна Ballroom Дами Латинска Танц Здолниште Ча Ча Самба Висок Квалитет Танцување Носат Прифати Прилагодите

DEN 2016.00

Тековен


Нова Секси Црна Ballroom Дами Латинска Танц Здолниште Ча Ча Самба Висок Квалитет Танцување Носат Прифати Прилагодите Големина

Големина
(Umit : см)
Градите
Половината
Хип
Должина На Врв
Должина На Здолниште
S
76-79
59-52
81-84
50
88
М
80-83
63-66
84-87
51
90
L
84-87
67-70
88-92
52
90
XL
88-92
71-75
93-96
54
92
XXL
93-97
76-80
97-100
55
92
Слободни
costomization
Овој Фустан Го Прифати Било Која Големина Да Се Прилагодите.
Вие Исто Така Може Да Се Избере Бои За Да Го Прилагодите
Ние Ќе Се Прилагодите Големина За Вас За Слободни.
"Големината mearsured од страна на самите себе, понекогаш има некои грешки, но секогаш во рок од 3 cm."
Совет : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
DN1005
Бренд Име:
Танцување Ное
Танц Тип:
Латински, румба, ча-ча, самба.каубој
Здолниште Одговара За Родова:
Девојки, жени, жени, жени
латинска танц здолниште:
Yes
Блузи Боја:
Црна
Сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Occassions да се носат танц Здолниште:
Перформанси, конкуренцијата, танц обука, ballroom

Слични понуди