Моден GUOU Бренд на Луксузни Дами Часовници Кристал Кожа Обичните Жени Подарок Фустан Зголеми Златни Часовници Кварц relogio feminino

Моден GUOU Бренд на Луксузни Дами Часовници Кристал Кожа Обичните Жени Подарок Фустан Зголеми Златни Часовници

DEN 816.00
-10 %
DEN 906.24

ТековенОстанатите карактеристики

Функција:
Отпорен На Вода
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Случај Дебелина:
9mm
Затворач Тип:
Тока
Бендот Материјал Тип:
кожа
Движење:
Кварц
Бендот Ширина:
11mm
Бренд Име:
GUOU
Број На Модел На:
8050
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Dial Дијаметар:
40mm
Бендот Должина:
20cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Пол:
Жените

Слични понуди