8pcs 10inch Ѕвезди Фолија Ballloons Свадба Хелиум Балон Декорација Свадба Годишнината Предложи Роденден Материјали 8Colors

8pcs 10inch Ѕвезди Фолија Ballloons Свадба Хелиум Балон Декорација Свадба Годишнината Предложи Роденден Материјали

DEN 102.00
-24 %
DEN 133.92

Тековен


Точка Име : 8pcs 10inch Ѕвезди Фолија Балони за Партија Декорација
Материјал : Алуминиум Фолија
Големина : 10inch
Конверзија : 1cm=0.3937 инчен 1inch=2.54 см
Карактеристики : Ѕвезди Форма, Multicolors
Погоден за : Предложи, Денот на Вљубените, Роденден, Свадба и сл.
Состојба : Сосема Нов и Висок Квалитет
Пакет се вклучени : 8pcs фолија балони
Ве молиме Контактирајте со нас ПОБРЗО ако не се задоволни, ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, додека сте задоволни!
Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди како охрабрување.
Ние го прифаќаме и добредојде пад на превозот и трговија на големо.
Трговија на големо, ќе им понуди попуст и бесплатна испорака.
Пад на Превозот, кога ќе го поставите капка цел, ве молиме имајте во предвид :
1. Ве молиме проверете ја адресата и телефонскиот број на вашиот клиент, пред да се одржи редот во нашата продавница
2. Повеќето од Нашите производи се со бесплатен превозот (Само преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус),
ако сакате добра превозот методи што е trackable ,стабилна, можеби ќе треба да се плати за дополнителни превозот надомест.


Останатите карактеристики

боја:
Злато, Розова, Топла розова, Црвена, Сина, Виолетова, Зелена, Сребро, Мешани Случајно
Ballon Големина:
10inch
Повод:
Партија,Дипломирањето,Божиќ,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Големиот Настан,Куќа се Движат,Годишнина,Назад На Училиште,денот на Благодарноста,Роденден
Број на Компјутери:
8pcs
Број На Модел На:
B0011
is_customized:
No
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Бренд Име:
OHMIHO
Класификација:
Ballon
Обликот Стил:
Срцето

Слични понуди