Топла Продажба Црвена Чудовиште Маскота Костим Сопствени Направени Маскота Фенси Облека Носии Животни Костимот Партија Носии

Топла Продажба Црвена Чудовиште Маскота Костим Сопствени Направени Маскота Фенси Облека Носии Животни Костимот

DEN 11952.00

Тековен


-Реклама & Пропаганда, Промоции, Стока за продажба изложба
-Забава & Забавен, забавни Паркови, Рај, Различни партии.
-Прослави, Празници, Церемонии
Со убави и смешни слики, тие веднаш може да се привлечат луѓето внимание на вашиот движење, изложби, промоции и големи настани. Тие ќе го зголеми вашиот бренд вредност и афинитет во лесно пристапен начин.
Костимот вклучува главата, телото, рацете и нозете. Шефот на маскота се направени од ПЕНА, а со нето на лицето да се види ,така што лицето може да оди слободно.
Материјал : Супер меки кадифен, PP памук, ЕВА, поли пена, пластика и др.
Technic : Рачно Изработени
Еко-Пријателски : Да
Пакетот вклучува : Маскота главата, маскота тело, чевли опфаќа, рака покрива.
Ние, исто така може да се прилагоди маскота. Кориснички маскота процес, структура и избор на материјали да бидат договорени со клиентот ќе преовладува


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
TOLOCO
Извор Тип:
Игра
Број На Модел На:
Cosplay
Материјал:
Памук
Компоненти:
Панталони,Врвот
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Маскота
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Одделот За Името:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Worsted
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Носии
Материјал:
Памук, Полиестер
Должина На Ракав:
Целосна
Извор:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Пол:
Унисекс

Слични понуди