10 компјутери на Моторните топката вентил dn15; електричен вентил прирачник прекинувач; топката вентил електрични

10 компјутери на Моторните топката вентил dn15; електричен вентил прирачник прекинувач; топката вентил електрични

DEN 7727.00
-6 %
DEN 8220.48

Тековен

Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако има еден исклучок, ние ќе ве информираме.Плови топката дизајн, нема истекување, повеќето погодна за тешки нечистотија и долго време нема акција. Ние сме специјализирани за Заштеда на Енергија електроника : Соларен бојлер и контролори, пумпни станици, соларни задолжен контролор, инвертер, СОЛАРНИ Светилки, итн. За нас
· Добредојдовте на нашата продавница. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Ве молиме да ни даде можност за решавање на проблемот.Замена на електромагнетниот вентил, особено кога електромагнетниот не можат да работат сигурно
Карактеристики :
1).


Останатите карактеристики

Температура на Медиумите:
Средна Температура
Притисок:
Низок Притисок
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
моќност:
Електромагнетниот
Порт Големина:
DN15
Број На Модел На:
A6-MV-2-15-MS-12V-R01-10
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
misure

Слични понуди