100pcs 10мм,14mm,18mm,23mm се Меша Бои Pointback Триаголник Кристално Стакло Фенси Камен Bling Кристално Стакло За Изработка на Накит

100pcs 10мм,14mm,18mm,23mm се Меша Бои Pointback Триаголник Кристално Стакло Фенси Камен Bling Кристално Стакло

DEN 408.00

Тековен


100 PCS/МНОГУ
ГОЛЕМИНА : 10 NN 14 MM 18 MM 23 MM


Останатите карактеристики

Големина:
10MM, 14MM, 18MM, 23MM
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ywleiao
Објектот Должина:
0.1cm
Објектот Ширина:
0.1cm
Материјал:
Стакло
Накит Наоди Тип:
кристално стакло

Слични понуди