6 Обрасци Нови Топло Бела Мислител 3D Женска' Tees S 3xL Црна Познатиот Човек Печати Лето Блузи За Љубителите Harajuku Tshirts

6 Обрасци Нови Топло Бела Мислител 3D Женска' Tees S 3xL Црна Познатиот Човек Печати Лето Блузи За Љубителите

DEN 510.00
-15 %
DEN 600.00

Тековен


(2)Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека оригиналната состојба на врати стоката. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Повеќе прашања :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
(1)Ако било кој квалитет на проблеми поврзани со наплата, пари ќе бидат вратени кога ќе се врати стоката во рок од 7 дена по приемот.
Добредојдовте на ЉУБОВТА ИСКРА
( 1)Стоката ќе биде предаден бидат испратени до напуштање адреса, ве молиме RECONFRIM пред цел.Таму можеби 1-3 cm отстапување во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. За пад на превозот, ние може да се испрати на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Понекогаш, до 45 дена (Русија 60 дена).
(2)Изразат компанија може да трае повеќе денови(за 3-4 дена) отколку на испраќаме, па понекогаш следење на број може да се проследи 1-3 дена подоцна. Ако било штета или загуба, купувачите треба да биде одговорен за тоа и пари нема да се вратат.
(3)Ако пакетот не пристигнат на време, ве молиме почекајте некои повеќе денови или контактирајте со нас да се прошири на времето, не го стави спорот директно. Ако не ги задоволи нашите производи, слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да solove проблеми за вас.
(4) Испорака :
5.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.6 Обрасци Нови Топло Бела Мислител 3 D Женска' Tees S 3x L Црна Познатиот Човек Печати Лето Блузи За Љубителите Harajuku Tshirts
Име : Унисекс Т Кошули
Големина : S,M, L,XL, 2 XL,3 XL
Сезона : летни, Пролет
Време на испорака : 90% на пакет ќе пристигне во 9 - 25 дена.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ЛСД
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
ЉУБОВ ИСКРА
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Големина:
S,M, L,XL, 2XL,3XL
боја:
сина, розова,
Детална Шема:
Маслото, смешно Слика
Сезоната:
Лето, есен, Пролет
џеб:
Yes
Дебелина:
Средината
Пад на превозот:
Yes
еластичен:
Yes

Слични понуди