30pcs 10-12mm Бисер во Облик на Мека Кристал Почвата Расте Магија Желе Топката Hydrogel Вода Монистра Растенијата се Посветам на Цвет Кал Дома Декор

30pcs 10-12mm Бисер во Облик на Мека Кристал Почвата Расте Магија Желе Топката Hydrogel Вода Монистра Растенијата

DEN 72.00
-29 %
DEN 100.80

Тековен

Облик : Бисер Големина : 10-12mm Боја : Микс (9-10colors) Пакет вклучуваат : 30pcs Како да го користите : стави во вода(не врела вода), тоа ќе растат по 3-5days. по расте најголемите околу 40-70mm Забелешка : 1. Бидејќи овие изгледа како желе, ве молиме да не ги јадат. 2. Оставете доволно простор за нив откако ќе го стави ова во вода 3. Не го мешајте нив кога тоа расте. 4. Неколку скршени е нормално кога тоа расте.


Останатите карактеристики

Тип:
кристал почвата
Бренд Име:
Aprille
Број На Модел На:
30pcs 10-12mm

Слични понуди