JUFULE ОЕМ 0350 НА S30v сечилото G10 топката Имајќи flipper виткање камп лов отворено опстанок џеб EDC алатка zt0350 Кујнски нож

JUFULE ОЕМ 0350 НА S30v сечилото G10 топката Имајќи flipper виткање камп лов отворено опстанок џеб EDC алатка

DEN 955.00
-15 %
DEN 1123.68

Тековен

Со оригиналното Лого и Кутија за пакување вкупна Должина : во 7.6. (19.3 cm) Должина на Ножот : 3.25 во. (8.25 cm) Затворена Должина : во 4.6. (11.7 cm) Дебелина : 3.5 mm Материјал : S30 V Црн камен се мијат Рачка Материјал : G10+Челик Нож Тежина : 181g Пакет : Ново во оригинална кутија


Останатите карактеристики

Сечилото Материјал:
D2
Бренд Име:
JUFULE
Тип:
Виткање Сечилото На Нож
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
110 111 f3 f95 c36 c81 c186 c187 c185 c10 c156 c12 0456 0452 0999 0801
Рачка Материјал:
G10

Слични понуди