10 КОМПЈУТЕРИ на Моторните топката вентил dn15; електричен вентил прирачник прекинувач; топката вентил електрични

10 КОМПЈУТЕРИ на Моторните топката вентил dn15; електричен вентил прирачник прекинувач; топката вентил електрични

DEN 7838.00
-5 %
DEN 8250.72

Тековен

Ние сме специјализирани за Заштеда на Енергија електроника : Соларен бојлер и контролори, пумпни станици, соларни задолжен контролор, инвертер, СОЛАРНИ Светилки, итн. Висока заштита класа, може да биде работено во влажни услови.Поврзување ИСТОК и ОТВОРЕН, вентил се отвора, добивање на позиција, автоматско исклучување, вентил остануваат целосно отворена позиција. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо.За третман на вода
3. За нас
· Добредојдовте на нашата продавница. Испорака детали
· Вашиот објект ќе биде предаден во рок од 48 часа во работни дена ако плаќањето за цел е ослободен пред 8 PM PST дневно (освен сабота, недела и Празници).Smart форма, се Изврши сигурно, големи излезен вртежен момент, додека 50000-100000 пати.


Останатите карактеристики

Притисок:
Низок Притисок
Температура на Медиумите:
Средна Температура
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
моќност:
Електромагнетниот
Порт Големина:
1/2 DN15
Број На Модел На:
MV-2-15-MS-12V-R01-10

Слични понуди