6 Модели на 3D Сива Шума Печати Мода Унисекс Tshirts Женска Мажите Лето Кратко Sleeve Повлече во Текот Фитнес Блузи

6 Модели на 3D Сива Шума Печати Мода Унисекс Tshirts Женска Мажите Лето Кратко Sleeve Повлече во Текот Фитнес

DEN 528.00
-12 %
DEN 600.00

Тековен


(3)Ако пакетот не пристигнат на време, ве молиме почекајте некои повеќе денови или контактирајте со нас да се прошири на времето, не го стави спорот директно. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. Ако не ги задоволи нашите производи, слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да solove проблеми за вас.
(1)Ако било кој квалитет на проблеми поврзани со наплата, пари ќе бидат вратени кога ќе се врати стоката во рок од 7 дена по приемот.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. Боја разлика : Различни тип на компјутерите може да се покаже малку боја разлики. Повеќе прашања :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Понекогаш, до 45 дена (Русија 60 дена).
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Големина на табелата е референца.
(2)Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека оригиналната состојба на врати стоката. Контактирајте со нас за наплата ако пакетот не пристигне во 60 дена.
Испорака Гарантира : Целосна наплата ако не ја добиете вашата цел во 60 дена Врати&Наплата : Да
Напомена :
1.
Добредојдовте на ЉУБОВТА ИСКРА
( 1)Стоката ќе биде предаден бидат испратени до напуштање адреса, ве молиме RECONFRIM пред цел.Бојата може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот.
(2)Изразат компанија може да трае повеќе денови(за 3-4 дена) отколку на испраќаме, па понекогаш следење на број може да се проследи 1-3 дена подоцна.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Број На Модел На:
ЛСД
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
ЉУБОВ ИСКРА
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Печати
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Големина:
S,M, L,XL, 2XL,3XL
боја:
сина, сива, црвена
Детална Шема:
Снег шума, галакси дрво
Сезоната:
Лето, есен, Пролет
џеб:
NO
Дебелина:
Средината
Пад на превозот:
Yes
еластичен:
Yes

Слични понуди