24K Дома Декор Декоративни Сушени Вештачки Цвеќиња се Зголеми Црвено Rosebud Свадба Декорација Додатоци за Нова Година на Подарок за Денот на Вљубените

24K Дома Декор Декоративни Сушени Вештачки Цвеќиња се Зголеми Црвено Rosebud Свадба Декорација Додатоци за

DEN 308.00
-40 %
DEN 512.64

Тековен

се надеваме дека може да се разбере и да не се отвори било која спорови за не е достапно за Следење на Информации во рамките на ограничување на времето .Се надевам дека ќе може да се свесни за ова пред да се одржи редот . Нашите главни производи се Насловна & Градинарски Производи , како што Кујна,Трпезариска & бар , Празнична & Партија Supplies Pet Производи, Домашен Текстил, Дома Decors, Голф стоки, Косата и Орална нега производи, Накит, Чевли и така натаму .
Пакетот вклучува :
1x Pc се Зголеми со подарок кутија
1x Certificate картичка
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка
Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика
Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање СЛИКИ
ПРЕВОЗОТ
. Home Store е Злато и Професионални Насловна & Градина Снабдувачот во Aliexpress, регистриран и во Хонг Конг и Шенжен. Имаме сопствена фабрика да се направи на сите производи. Начинот на кој се испраќаат од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,кој нема да ја покаже било ажурирање на информации. ПОВРАТНИ информации.Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail да брод предмети да се wordwilde. Ние се обезбеди во светот трговија на големо и пад брод услуга за секој корисник во светот.Се извинуваме за непријатностите тоа може да носи до вас . НАПЛАТА
Ве молиме Имајте во предвид : Ако треба прогласи ПРАВИЛНО ВРЕДНОСТ или да промените ИМЕ на ПРОИЗВОД да се направи царинење стане повеќе пригоден ,ве Молиме контактирајте со нас слободно пред испраќаат .


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
0708172
Цвет Стил:
Цвет Раководител
Тип:
Трендафил
Материјал:
Полиестер
Повод:
Денот на вљубените
Класификација:
Суво Цвеќе
Стил:
Цвет
function1:
свадба декорација,дома декор,вештачки цвеќиња за декорација
Function10:
дома декорација вештачко цвеќе,вештачки цвеќиња рози гроздови
function3:
дома декорација додатоци,вештачки цвеќиња висок квалитет
function2:
Вештачки цвеќиња,нова година,вештачки цвеќиња за свадба
Function5:
денот на вљубените подароци,декоративни исушени цвеќиња,сушени цвеќиња подарок
function4:
вештачки цвеќиња за декорација,вештачки цвеќиња роуз,сушени цвет
Function7:
свадба декорации,вештачки цвеќиња се зголеми букет за деверуша
Function6:
цвеќиња за градината,сушени цвеќиња за diy,вистински исушени цвеќиња
Function9:
декорација нова година,вештачки цвеќиња rosebud
Function8:
производи за занаети,вештачки цвеќиња се зголеми црвена,декоративни цвеќиња

Слични понуди