Топ Guantes Мода Ракавица вистинска Кожа Полна Прст Црна мото мажите Мотоцикл Ракавици Мотоцикл Заштитна Брзини Мотокрос Ракавица

Топ Guantes Мода Ракавица вистинска Кожа Полна Прст Црна мото мажите Мотоцикл Ракавици Мотоцикл Заштитна Брзини

DEN 1000.00
-15 %
DEN 1176.00

Тековен


Функција Стил : Мотоцикл ракавици Материјал : Кожа и полиестер Надеж : Полиестер Боја : црна,жолта,црвена Структура : Прсти Одделени Употреба : Возење,трки Бренд : SSPEC Големина : M, L,XL,XXL Тежина : 0.35 kg
Објектот Се Покаже


Останатите карактеристики

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
SSPEC
Материјал:
кожа
Функција:
Целосна Прст
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Ракавици
Модел:
7104

Слични понуди