3 Копчиња Автомобил Ремонтирам Копче на Далечинскиот Фоб Школка Случај Не Чип со Неисечени Авто Флип Копче Погоден за BMW

3 Копчиња Автомобил Ремонтирам Копче на Далечинскиот Фоб Школка Случај Не Чип со Неисечени Авто Флип Копче

DEN 222.00
-26 %
DEN 300.00

Тековен


Карактеристики :
- Ова е совршена замена за некое копче со скршени копчиња или носи клучот на ножот.
- Можете да го користите вашиот стар далечински тогаш нема програмирање бараат
- Само добиете нож се сече од вас локалните locksmith или ќе го замени стариот ножот.
- Ве молиме имајте во предвид дека метален дел и на пластични дел не можат да се одвојат.
- Ако вашиот клуч имаат ист профил,ќе се вклопи во вашиот автомобил.
- Ве молиме споредете ги внимателно пред ставање ред.
- Одговара за BMW E81 E46 E39 E63 E38 E83 E53 E36 E85.
Случај Материјал : ПП
Клучни Парче Материјал : Бела бакар
Боја : Црна
Применливи Автомобил Модел : Погоден за BMW E81 E46 E39 E63 E38 E83 E53 E36 E85
Внимание : - објектот не е далечен, тоа е само копче школка. Ве молиме да земете во внатрешната електрони ( вклучуваат immobilizer / transponder чип ) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка.- Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, да бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ.
Пакет Тежина : 40 G / 1.41 Унци
Пакет Димензии (L*W*H) : 68*38*15 ММ / 2.68*1.50*0.59 Инчи
Мало Пакување : Не, Не Пакување
1 x Ремонтирам Флип Копче Школка


Останатите карактеристики

Бренд Име:
IZTOSS
Другиот Дел Број:
-
Материјал Тип:
Бела Бакар
R/C Функција:
Со
Производителот Дел Број:
-
Прилагодување:
Yes
Осветленост Дел Број:
-
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Број На Модел На:
AAE_CIA_40F

Слични понуди