NADEEM трговија на Големо 5mm Бакар Зрнца Злато Боја Микро Отвори CZ Стрелка Шарм Ресни Нараквици Мода Жени Мажи Плетење Хривнија

NADEEM трговија на Големо 5mm Бакар Зрнца Злато Боја Микро Отвори CZ Стрелка Шарм Ресни Нараквици Мода Жени

DEN 126.00
-35 %
DEN 194.40

Тековен

НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! стареењето со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси.
ВРАЌАЊЕ & НАПЛАТА
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Додатоци доаѓаат со 1-месеци гаранција. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
NADEEM трговија на Големо 5mm Бакар Зрнца Злато Боја Микро Отвори CZ Стрелка Шарм Ресни Нараквици Мода Жени Мажи Плетење Хривнија
Висок квалитет позлатен занает и Бакар материјал,
Плаќање Mora Од $150 Слободни Изразат Испорака (SF express, DHL, Fe Dex, UPS-от ) 4-7 Дена Испорака
Плаќање на Повеќе Од $15 бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
ЗА ПРЕВОЗОТ
1. ИЛИ можете да одберете да имате замена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ЦЕНА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Број На Модел На:
ZJ0856
Бренд Име:
NADEEM
Метали Тип:
Бакар
Затворач Тип:
Чипка-Up
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Синџир Тип:
памук јаже
Компатибилност:
Никој
Обликотшема:
Стрелката
Функција:
Никој
Мушка големина:
8мм
Должина:
15-25cm
клучен збор :
Плетенка Хривнија/CZ Хривнија/Стрелка Хривнија

Слични понуди