YJ MoYu 70mm AoFu GT 7X7X7 Брзина Загатка Коцка Професионални Пресврт Коцки Cubo Magico Класичен Учење Едукативни Играчки Дете Подароци

YJ MoYu 70mm AoFu GT 7X7X7 Брзина Загатка Коцка Професионални Пресврт Коцки Cubo Magico Класичен Учење Едукативни

DEN 2015.52

Тековен

Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход. Ние ќе брод пратката во рок од 2 работни дена. Повратни информации Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Тоа само ќе ве однесе момент,но тоа е исклучително битно значење за нас. Кога празници,може да биде мало задоцнување. Обично, Ние ќе брод парцела преку Кина Пост,превозот времето е 10-30 работни дена во зависност од вашата земја. Ве молиме плаќање во рок од 7 дена по донесување на наредбата. Ако не можете да го добиете вашиот објект во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас за помош. Царина е обврска и одговорност на граѓанинот во вашата земја, така што купувачот треба да бидат одговорни за било каква даночни и царински давачки направени. Ви благодариме за разбирањето!
. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Плаќање Ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : Alipay, Кредитна картичка, Moneybooker, Банкарски Трансфер, Western union.Топла Продажба : Опис на Производот : Бренд : YJ Mo Yu Материјал : ABS безбедно пластика Боја : Црна/Бела/Stickerless Големина : 70x70x70mm Тежина : 250g Пакет се Вклучуваат : 1 x YJ Mo Yu Ao Fu GT 7x7x7 Коцка дознаете повеќе мозаик на коцка, ве молиме кликнете на линкот подолу :
Сакате да ја посетите Продавницата дома?
Услуга На Клиентите
Испорака На превозот начин добиваме : Кина Пост, Хонгконг Пост, Сингапур Пост, e Packet, EMS, DHL, UPS-от, итн.


Останатите карактеристики

Тип:
загатка коцка
Број На Модел На:
Moyu 7x7x7
Возраст Опсег:
> 6 години
цел број:
7x7x7
Бренд Име:
TIZUPIN
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Карактеристики:
Мини
Материјал:
Пластични

Слични понуди