DC 12V ОД 3,5 L/Min 0.48 MPa 70 PSI Дијафрагмата Висок Притисок Само Priming Пумпа за Вода Мини Diaphrag Пумпи T12 се Откажат брод

DC 12V ОД 3,5 L/Min 0.48 MPa 70 PSI Дијафрагмата Висок Притисок Само Priming Пумпа за Вода Мини Diaphrag Пумпи

DEN 510.00
-17 %
DEN 613.92

Тековен


Карактеристики : Може да се користи дом, градина, караван, camper, марина. Ниска потрошувачка на енергија, супер hydrostatic донесат екстремни atomization уживање. Одличен квалитет, силна стабилност,но ниско ниво на бучава. Цврст структура, притисок ограничување на способност е силен, издржлив. Со висока стабилност и висок притисок, пумпа за вода, да се заштити пумпа живот е повеќе од нормалното. Карактеристики : Материјал : Инженерство Пластични+Чист Бакар Мотор : Електричен Напон : DC 12 V Максимална Струја : 2.0 Максимум Притисок : 0.48 MPa Лифт : 4-5 метри, Највисок Отпорност на Топлина : 55 ° Максимален Проток : Од 3,5 L / min Должина : 12.5 cm/4.92" (прибл.) Вшмукување : 1.5 м/4.92 ft (вертикална висина од 1,5 метри може да бидат вовлечени up) Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Нема Мало Пакет
Пакет Содржина : 1 x Микро Diaphrag м Пумпа


Останатите карактеристики

Напон:
12V
Бренд Име:
SAILFLO
Структура:
Дијафрагмата Пумпа
моќност:
Електричен
Притисок:
Висок Притисок
Употреба:
Вода
Standard or Nonstandard:
Стандард
Гориво:
Електричен

Слични понуди