Убаво 2 Скрши Девојки Постер Обичај Сатен Постер Печатење На Ткаенина Ткаенина Ѕид Постер Печатење Свила Ткаенини Печатење На Постер 18-1-30

Убаво 2 Скрши Девојки Постер Обичај Сатен Постер Печатење На Ткаенина Ткаенина Ѕид Постер Печатење Свила Ткаенини

DEN 258.00
-23 %
DEN 335.52

Тековен

Ние ќе направиме се најдобро да го решите вашиот проблем.
Feed Врати : Еднаш примате исплата , 2~3 работни дена за транспорт на стоки .
Ако имате прилагодено печатење на постер, ве молиме контактирајте со продавачот! Прифати обичај printting : Можете да одберете постоечка слика за печатење и, исто така може да испрати свој омилени фотографии на мојот inbox(Може да биде во било кој формат,JPG е подобро),ние може да направи за вас!(Повисока од слика пиксели, на поостри). Приемот на стоката се најде било какви прашања, ве молиме испратете информации контактирајте со нас, ние ќе го решите вашиот проблем. Позитивни повратни информации ќе бидат оставени автоматски за вас .ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне и да го реши вашиот проблем. ве молиме не остави лош повратните информации или да се отвори спорот без контакт со нас ,за тоа не може да се секаква помош за вашиот проблем,но само се направи штета на нас; Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу. Ве молиме не ја напушти која и Неутрални или Негативни повратни информации пред да не контактирате за вашиот проблем. Ви благодариме и среќен шопинг! Драги пријатели : Добредојдовте во мојата продавница,ако имате било какви прашања во врска со превозот или производ,ве молиме контактирајте не преку трговија со датотеки, или да ни ги испратите пораки .
Добредојдовте во мојата продавница на Aliexpress
Материјал : сатен постер
За сатенски : Сатен постери имаат добар степен на сјај виси се чувствуваат мека, мека свила симулација на резултати
Како да се користи : Можете да изберете да користите двострано лепило директно да се вметнат на ѕидот или директно врамен во рамка.


Останатите карактеристики

Големина (Инчен):
20x30cm, 27x40cm, 30x45cm, 40x60cm, 50x75cm, 60x90cm
Бренд Име:
xxihlive
Рамка:
No
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Тип:
Постер
Техника:
Спреј Сликарство
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
OptR-23T
Предмети:
Пејзаж
Поддршка База:
Сатенски
Материјал:
Помеша
Медиум:
машина за печатење
Материјал:
Сатенски Платно
Големина:
20X30cm27X40cm30X45cm40X60cm50X75cm60X90cm
Индивидуализира:
Yes
Рамка:
Без рамка
Обликот:
правоаголник

Слични понуди