BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 20*13MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Биде Вистина Шарм Pendant Diy Накит Наоди Додатоци Ѓердан

BoYuTe (60 Парчиња/Многу) 20*13MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Биде Вистина Шарм Pendant Diy Накит Наоди

DEN 518.00
-10 %
DEN 575.52

Тековен


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (60 Парчиња/Многу) 20*13 MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Биде Вистина Шарм Pendant Diy Накит Наоди Додатоци Ѓердан БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
HD0482
Материјал:
Метал
Објектот:
Шарм Накит
Големина на Шарм :
20*13mm
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
60 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Слични понуди