1.5 Санитарни Нерѓосувачки Челик SS304 Агол од типот на Филтер Цедилка Филтер f Пиво/ млечни производи/ фармацевтски/beverag /хемиската индустрија

1.5 Санитарни Нерѓосувачки Челик SS304 Агол од типот на Филтер Цедилка Филтер f Пиво/ млечни производи/ фармацевтски/beverag

DEN 4512.00

Тековен

5" Санитарни Нерѓосувачки Челик SS304 Агол од типот на Филтер Цедилка Филтер f Пиво/ млечни производи/ фармацевтски/beverag /хемиската индустрија#SSSM035
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Alibaba.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.


Останатите карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Структура:
Агол

Слични понуди