НОВИ велосипедизам џерси мажите кратко sleeve лигавче шорцеви Гел Подлога про велосипед носат MAPEI џерси поставите велосипедизам облека MTB патот краток сет

НОВИ велосипедизам џерси мажите кратко sleeve лигавче шорцеви Гел Подлога про велосипед носат MAPEI џерси поставите

DEN 366.00
-30 %
DEN 522.72

Тековен


Добредојдовте на мојот пријател
Ние продаваме велосипедизам облека на различни брендови и стилови.
Ние може да го прилагодите сите велосипедизам облека (било која фирма и тимот) .
Може да се чувствуваат слободни да контакт. Уживаат во шопинг !


Останатите карактеристики

Големина:
5XL, 4XL, 3XL, XXL, XL, L, M, S, XS
is_customized:
Yes
Sleeve Големина:
Кратко Sleeve
Велосипедизам Џерси Подлога Стил:
ГЕЛ Дише Подлога
Бренд Име:
ДИНГ МИРА
Број На Модел На:
ДИНГ МИРА-001
Пол:
Мажи
Патент Должина:
Целосна
Панталони Материјал:
80% Полиестер и 20% Lycra
Тип:
Џерси Поставува
Сезоната:
Лето
Дресови Материјал:
100% Полиестер
Материјал:
Полиестер Lycra Гел подлога
Методи На Продажба:
фабриката за директна продажба
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Слични понуди