4PCS Прекрасна Релаксираат мечка Гел Пенкало Kawaii животни Канцелариски Canetas Escolar Papelaria Подарок Канцелариски Материјал Училиште Материјали

4PCS Прекрасна Релаксираат мечка Гел Пенкало Kawaii животни Канцелариски Canetas Escolar Papelaria Подарок

DEN 78.00
-20 %
DEN 96.96

Тековен


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.74
$2.33
$3.19
$2.29
$1.99
$2.87
$1.99
$4.39
wy-приклучок-крај
големина : 15cm
пакет : 4pcs/многу


Останатите карактеристики

Мастило Боја:
Црна
Тип:
гел пенкало
Број На Модел На:
PEN45
Пишување Точка:
0.38 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Пакување:
4pcs/многу
Големина:
15cm

Слични понуди