925 Sterling Silver Малку Дрво Студ Обетки За Дама Свадба парична Казна Накит за Подарок Жените Симпатична Роденден Подарок Прекрасна Живот Дрвја

925 Sterling Silver Малку Дрво Студ Обетки За Дама Свадба парична Казна Накит за Подарок Жените Симпатична

DEN 475.20

ТековенОстанатите карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жените
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Растенијата
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Повод:
Свадба
Главниот Камен:
Никој
Сертификат Број:
877357061353895
Стил:
Симпатична/Романтичен
Страна Камен:
Никој
Бренд Име:
месечината&пијано
Број На Модел На:
yed18015

Слични понуди