5PCS Машина за Шиење Теми Overlocking String Полиестер Шарени Сите Намена Y110-Dropshipping

5PCS Машина за Шиење Теми Overlocking String Полиестер Шарени Сите Намена Y110-Dropshipping

DEN 41.00
-20 %
DEN 51.36

Тековен


Карактеристики : Боја : Шарени Материјал : Полиестер Шарени, силни и издржливи Одлична за Quilting, Tapestry, се Облекуваат на Одлуки, Општи крои Оваа тема може да се користи и за двата рака и машини. Теми вкупна должина (стан) : 110m/4330.71" Количина : 5 PCS Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.
Пакетот вклучува : 5 PCS x Теми


Останатите карактеристики

Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Обоена
Функција:
Отпорност На Триење
Број На Модел На:
Виножито линија

Слични понуди