4 Парчиња Платно Печатени Цвет Бела Lotus Во Црна Ѕид Уметност Слика Модерна Ѕид Слики Модуларен Слика дома декор формулиран

4 Парчиња Платно Печатени Цвет Бела Lotus Во Црна Ѕид Уметност Слика Модерна Ѕид Слики Модуларен Слика дома

DEN 463.00
-49 %
DEN 907.20

Тековен

2 Поради безбедни причини, ние не им е дозволено на adderss на промените преку е-маил. превозот 1 Точка ќ биде предаден во рок од 24 часа откако добил потврден плаќање.
Добредојдовте во мојата продавница,каде обезбедување 100% висок квалитет и најдобра услуга. Повратни информации и Контакт 1 Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било неутрален или негативен фидбек.Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Ве молиме да ни даде шанса да се обидуваме се потрудиме да се реши овој проблем.Ако имате било каков проблем во врска со нашата tansanctions,ве молиме контактирајте со нас на прво место. 3 If да не добие објект откако ќе се плати 25 дена,ве молиме контактирајте со нас;ние ќе се потрудиме да се реши тоа! 4 Ние ќе брод на адреса за да ви се остави на Alibaba кога ќе нареди,ве молиме потврдете дека вашиот превозот адреса на alinbaba е точно кога ќе се плати. 2 Сите предмети се испраќаат од Хонг конг воздух пост или epacket.Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме да ни оставите порака, со плаќање. 3 Негативни повратните информации не реши ништо, ако имате било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас на прво место. 3 Плаќањето мора да се примени во 7days по аукцијата заврши.
Големина на :
Size1 : 10x15cmx2,10x20cmx2,10x25cmx1(4 X6inchx2,4x8inchx2,4x10inchx1) size2 : 20x30cmx2,20x40cmx2,20x50cmx1(8x12inchx2,8x16inchx2,8x20inchx1) size3 : 30x40cmx2,30x60cmx2,30x80cmx1 (12x16inchx2,12x24inchx2,12x32inchx1) size4 : 40x60cmx2,40x80cmx2,40x100cmx1 (16x24inchx2,16x32inchx2,16x40inchx1) Материјал : платно
Фото Шоу
Детали Шоу
Мојот Драг Пријател ве МОЛИМЕ ПОГЛЕДНЕТЕ ГО НАПОМЕНА ПРЕД да КОНКУРИРААТ И ПЛАТИ 1 The производот е направен во Кина 2 Негативни повратни информации doesnot реши ништо.


Останатите карактеристики

Големина (Инчен):
10x20cmx2 10x25cmx2, 20x40cmx2 20x50cmx2, 30x60cmx2 30x80cmx2, 40x80cmx2 40x100cmx2
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Бренд Име:
Gohipang
Предмети:
Пејзаж
Број На Модел На:
YUF96510
Медиум:
Акрилик
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings

Слични понуди