Новиот машки костум јакна солидна одговараат јака две копчиња мажите матурска свеченост јакна и канцелариско јакна сопствени направени

Новиот машки костум јакна солидна одговараат јака две копчиња мажите матурска свеченост јакна и канцелариско

DEN 2856.00
-7 %
DEN 3071.52

Тековен

Ве молиме контактирајте со нас за да добиете детални информации доколку имате некои сомнежи. Внимание : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Се надеваме дека нашите производот може да се донесе среќен за вас и вашето семејство. Ние се обидуваме да се одговори на сите прашања во рок од 6 часа.Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас, vising во комбинација превозот на што ќе заштедите на превозот на трошоците во голема мера. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Купи повеќе заштедат повеќе. Ако имате било какви прашања или се заинтересирани во нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. Превозот Политика : 1. Се разбира дека се враќа се соодветни за одредени прашања, ние се постави во неколку насоки за да се обезбеди дека придобивките се ракува правилно и праведно : се Враќа, може да се смета под следниве услови само : Кога ќе примите објект, бидејќи тој ден, внатре од 30 дена ќе се Врати Прифатени . Објектот се Мери од страна на страна , тоа би можело да биде од 2-3cm различни,следниве информации за повикување само. Ако купите два или повеќе елементи заедно. Понекогаш враќањето е потребно за да се постигне задоволството на клиентот. Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас. Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно.Добредојдовте во мојата продавница Ние го поздравуваме секоја искрена клиентите, дали enquiring или купување! Имаме сопствена фабрика во Кина. Ние ќе се потрудиме да ги реши тоа. Не обезбедат соодветни додатоци. Ви благодариме! 3. кога ќе се направи ќе додадете малку простор за да одговара на вашето тело.


Останатите карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговараат Јакни
Материјал:
Бамбус Влакна,Полиестер,Spandex,Памук,Viscose
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Формално
Затворање Тип:
Еден Гради
Јака:
Notched
Бренд Име:
auguswu
Облека Должина:
Редовни

Слични понуди