ЛОЖ Мечо Мед Носат Играчки Модел Мини Зграда 174Pcs Блокови на Тули Раководител Акција Фигура За Возраст Од 6+ Offical Овластени Не 1451

ЛОЖ Мечо Мед Носат Играчки Модел Мини Зграда 174Pcs Блокови на Тули Раководител Акција Фигура За Возраст Од

DEN 175.68

Тековен


Ние Сме " ЛОЖ " Offical Овластен Дистрибутер
Пакетот Вклучува :
"Не кутија = Блокови + Инструкции "
"Со кутија = Блокови + Инструкции + Оригиналната Кутија "
Продажба На Чекање
Ние ја Прифати продажба на Мало , трговија на Големо и Dropshipping.
1.Реконструкција или повторно да Ја прати Ако вашите производи не се примени во текот на 60 дена (Бразил во 90 дена), можете да контактирате со нас за да се добие целосна наплата. Ако примите производите биле оштетени, можете да нè контактирате за да ја препратите, или се делумно враќање на средствата. Ако примите производи не како опис, можете да нè контактирате за да ја препратите, или се делумно враќање на средствата.
2.Испорака Ние ќе има за цел да ја испорача вашата нарачка помеѓу 2 работни дена . Ако производи ќе нареди да се кандидира од акциите, ние ќе контакт со вас во прв пат. И можете да ја промените објекти или да ја откаже нарачката.
3.Одобрението за промет на големо или Пад-Превозот Ние, исто така, направи измена или Пад-Превозот, ако сакате да поставите масовно цел, ве молиме испратете го вашето барање, ние ќе ви понудиме најдобра цена и услуги. Надеж за нашата соработка.
4.Други Политики Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ти си повеќе од добредојдена да контактирате ако имате било какви сомнежи во врска со нашите производи.


Останатите карактеристики

Mfg Серија Број:
Собранието/Монтажа
Број На Модел На:
Мечо Мед Мечка
Димензии:
6 cm
Верзија Тип:
Првото Издание
Пол:
Унисекс
Материјал:
ABS
Тип На Објект:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Сет
Бренд Име:
Лож
Возраст Опсег:
> 6 години
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Кукли Тип:
Модел
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тема:
Филм & TV
Предупредување:
не е за деца под 6 години
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Полу-готовиот Производ
Големина:
Скала:
1
акција фигура:
мечо
Број На Модел На:
1451
Модел Серија:
Мини Блокови На Тули Глава
КОЛИЧИНА:
174Pcs

Слични понуди