maizhi 4 Копчиња на Далечинскиот Клуч Школка ФОБ за Форд Фокус Fiesta C Max Ка Не Чипови Замена за Повикување Случај Школка Стил

maizhi 4 Копчиња на Далечинскиот Клуч Школка ФОБ за Форд Фокус Fiesta C Max Ка Не Чипови Замена за Повикување

DEN 111.00
-11 %
DEN 124.32

Тековен


Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Електроника/Батерија : Нема Карактеристики : 1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сликата е на вистински производ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме споредете ги вашите клучни школка, бидете сигурни дека вашиот објект е ист како нашиот производ пред да ја купите.Не електронски internals. (Освен некои земји и APO/FPO) 2.
Состојба : 100% Сосема Нова Боја : шоу на слика Копчиња : 4 Копчиња за Повикување Празно : Да Логото Налепница : Нема Transponder Чип : нема. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
MAIZHI
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
за форд
Производителот Дел Број:
за форд
Материјал Тип:
ABS+Метал
Другиот Дел Број:
за форд
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина

Слични понуди