Смешни РК Мини Подморница 6 Канали Далечински Управувач Под Вода Брод РК Брод Модел Детска Играчка Подарок За Деца

Смешни РК Мини Подморница 6 Канали Далечински Управувач Под Вода Брод РК Брод Модел Детска Играчка Подарок

DEN 1563.00
-45 %
DEN 2841.60

Тековен


Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.
- Може да биде постојано расклопуваат, економски и практични, откако собранието, исто така може да се користи како опрема и мебел, долго време се користи, производство на софистицирани, стандардизирана технологија, трајни производи, појавата на романот и оригинално.
Пакувани се вклучени :
1 сет РК Подморница
1 x Упатство за Инсталација
Спецификации :
Производот Категорија : Подморници
Модел : EK-D025
Материјал : Пластични, метални, жица, мотор
Боја : Сина
Контролор на Владата : MODE2
Контрола На Канали : 6 Канали
Акција Време : 10 минути
Далечинска Контрола : Да
Далечински Растојание : под вода околу 5-10 M
Батерија : 4*АА батерии ( не се вклучени )
Игра на владата : DIY авто-вчитување
Возраст : ≥3
Големина : Прибл 305x65x115mm/12"x2.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.
Карактеристики :
- Да се развие рацете на мозокот способност, лесно за ракување.
- Нека децата стапуваат во интеракција со родителите и наставниците во играта, а со учењето на научните знаења и да се изгради добра комуникациска платформа за продлабочување на чувствата меѓу децата и родителите.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.
- Широк спектар на употреба : семејството практични, образование, настава, воннаставни групи на интереси, активности на заедницата / конкуренција реквизити, институции за обука, практична опрема, подароци, итн.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
JJRC
Материјал:
Пластични
Далечинска Контрола:
Yes
Состојба на Собранието:
Речиси Готови
Полнење Напон:
како опис шоу
Фреквенција:
2.4 G
Време На Полнење:
како опис
максимална брзина:
како се покаже
Димензии:
како опис шоу
Гаранција:
no
Далечински Растојание:
150m
Акција Време:
10Mins
Контрола На Канали:
6 Канали
Број На Модел На:
TKKJ
Извор На Енергија:
Електричен
Предупредување:
како опис
Тип:
Брод & Брод
Карактеристики:
Далечинска Контрола
дизајн:
играчка брод

Слични понуди