Оригиналниот Xiaomi Smart LED Светилка Wifi Далечинска Контрола од страна на Мвр дом Стан E14 Сијалица 3.5 W 0.1 НА 220-240V 50/60Hz 250ml/200ml smart Home комплет

Оригиналниот Xiaomi Smart LED Светилка Wifi Далечинска Контрола од страна на Мвр дом Стан E14 Сијалица 3.5

DEN 667.00
-6 %
DEN 709.44

Тековен

Оригиналниот Xiaomi Smart LED Светилка Wifi Далечински Управувач со Mihome Стан E14 Сијалица 3.5 W 0.1 НА 220-240 V 50/60 Hz 250ml/200ml smart Home комплет


Останатите карактеристики

максимална брзина:
xiaomi сијалица
Состојба на Собранието:
Подготвени-to-Go
Број На Модел На:
xiaomi E14 сијалица
жиро:
xiaomi smart home
Карактеристики:
Блескави
Скала:
1
Бренд Име:
xiaomi
Контрола На Канали:
2 канали

Слични понуди