Моден Азбука Keyring Целосна Кристал Кристал Keychain Почетната Буква A-Z Копче Прстен Копче Синџир Жени Мажи Подароци Автомобил Кеси Keyfob

Моден Азбука Keyring Целосна Кристал Кристал Keychain Почетната Буква A-Z Копче Прстен Копче Синџир Жени Мажи

DEN 63.00
-15 %
DEN 73.92

Тековен


Материјал : Цинк Легура Кристал Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Keychain Keyring Стил : Креативни, Симпатична Количина : 1 Buc 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Парична Казна Изработка, Атрактивен Изглед. Отпорност На Корозија, Отпорност На Абење. Нема Деформација, Без Промена На Бојата. Лесен За Употреба И Удобен За Носење, Симпатична. Тоа е Gadget, со цел Да Направи Изненадување На Вашите Пријатели И Семејството. Погоден За Наврати : Запознавање / Секојдневниот / Свадбена / Годишнината / Неколку подарок/ Укажуваат на тоа


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
сребро позлатен
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
O1031
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Bespmosp
Обликотшема:
писма
Функција:
F
Функција:
моден накит
Повод:
Партија/ Подарок/ Ангажирање/ Годишнината /Секојдневниот Живот
За луѓето:
Жени,Мажи,Семејство,Пријатели,
Функција:
Врвен квалитет
моден дизајн:
Најдобрите како подароци

Слични понуди