18650 Батерија Li-ion 3.7 V Клип батеријата носителот Кутија Случај Црна Со Жица Доведе батеријата носители 10Pcs

18650 Батерија Li-ion 3.7 V Клип батеријата носителот Кутија Случај Црна Со Жица Доведе батеријата носители

DEN 120.00

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој

Слични понуди