Долг Ракав Гроздобер Свадба Фустани 2018 за Девојки Beading Bling Appliques Кина Чипка Топката Наметки Свадба Наметки за Муслиманската

Долг Ракав Гроздобер Свадба Фустани 2018 за Девојки Beading Bling Appliques Кина Чипка Топката Наметки Свадба

DEN 13872.00

Тековен


Добредојдовте на Нашата Продавница, ќе имаат Нов Шопинг Искуство !
Долг Ракав Гроздобер Свадба Фустани 2018 за Девојки Beading Bling Appliques Кина Чипка Топката Наметки Свадба Наметки за Муслиманската
Вистинска Боја Своч
За Сопствени Направени Measurments ( Во Инчи или CMS ) :
1. Кога изберете стандардна големина, ве молиме љубезно видите детални мерења се carefull, и потоа да го изберете, сите не се вклопува во одредена големина
2. При изборот на сопствени направени големина, ако не знаете како да се измери точно, ве молиме одете на професионална seamstress да се мери.
3. Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, ние не гарантираме дека бојата на нашите производи ќе биде иста со фотографии можете да го видите. Сепак, ние може да mail слободни ткаенина своч, вие само треба да се плаќаат такси превозот.
4. Ќе има дополнителни US$30.0 надоместоци за плус големина или комплицирано промена на дизајн на услугата на вашата нарачка.
5. Ако има било какви прашања кога ќе се облекуваат, ве молиме контактирајте со нас во време, така што ќе може да се најде подобро решение за вас, осигурајте се дека се задоволни.


Останатите карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Воз:
Судот Воз
Вграден Градник:
Yes
Бренд Име:
BRITNRY
Вистински Слики:
Yes
Назад Дизајн:
Ланче
Декорација:
Beading,Чипка,Appliques
Моден Елемент:
Гроздобер
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
cj201801005
Деколте:
Лажичка
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Свадба Фустан Ткаенина:
Tulle/Пребивање
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
No
боја:
Бела или боја на слонова коска
Плус Големина:
Yes

Слични понуди