Нови риболов мами Вештачки Мамки мека јасно plasticc bionic мамка 4cm 4.4 g куки 8# 3D ОЧИ sniggle МИНИ мали инсекти мамка

Нови риболов мами Вештачки Мамки мека јасно plasticc bionic мамка 4cm 4.4 g куки 8 3D ОЧИ sniggle МИНИ мали

DEN 264.00
-38 %
DEN 426.24

Тековен

Почитувани купувачот ,ви Благодариме за доаѓање до нашата продавница. Никогаш не сум имал таква ниска цена , Не пропуштајте ја последната Можност !


Останатите карактеристики

Бренд Име:
SeaKnight
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Број На Модел На:
ZD3YR066
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат
намамат мамки за риболов намамат:
намамат мамки за риболов намамат
спортот на отворено проектот:
sniggle
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Материјал:
Јасно Пластика
зимата риболов:
погоден
Риболов Алатки:
Мека Мами
is_customized:
Yes
Должина:
4cm
Куките:
8#
Тежина:
4.4g

Слични понуди