6L Електрични Жешко Тенџере Шпорет Домаќинство Жешко Тенџере Создателот Жешко Тенџере Mulitifunction Кујнски Аспиратор Non-stick & Прилагодлива Температура

6L Електрични Жешко Тенџере Шпорет Домаќинство Жешко Тенџере Создателот Жешко Тенџере Mulitifunction Кујнски

DEN 3511.00
-5 %
DEN 3696.00

Тековен


Било какви прашања во врска со производ, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Забележите : Кога пратката пристигнува на ваша царината, ве молиме да плаќа данок и ги собереш на пратката, нашата цена и превозот на трошоците не било царински давачки или увоз доход.


Останатите карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Напон:
220V
Тенџере Дното Материјал:
Соединение Мулти-слој на Дното
сертификација:
CE / ЕУ
Функција:
Чорба
Бренд Име:
YunlinLi
моќност:
1500W
Капацитет:
6L
Модел:
MC-LHN30A

Слични понуди