Универзална Седиште За Во Автомобил-Стил, За Kia Sorento Sportage Оптима K5 Форте Рио/K2 Cerato К3 Carens Душата Cadenz 90% Автомобили Столче Маска

Универзална Седиште За Во Автомобил-Стил, За Kia Sorento Sportage Оптима K5 Форте Рио/K2 Cerato К3 Carens Душата

DEN 743.00
-18 %
DEN 906.24

Тековен

Ве молиме имајте на ум : овој линк имаат 3pcs продава цена,ве молиме да не грешка, за само 1front покритие за само задниот капак или 1set 1 сет : имаме 2 пред опфаќа+1 назад опфаќа ако сакате да се купи 1set,ве молиме забелешка боја на ред,На пример : 1sets (црна)


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
вештачка кожа
Бренд Име:
ЧЕ ПИ РЕН
сет парче:
4
Објектот Ширина:
48cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Mfg Серија Број:
Четири Сезони
Објектот Должина:
133cm
Објектот Тежина:
0.66kg
Објектот Висина:
44cm
Специјални Функции:
Основна Функција

Слични понуди