НОВ Оригиналниот Објектив за Зумирање Зафат Гумени Прстен За Canon EF 24-70 mm 24-70mm f/4L IS USM Поправка Дел

НОВ Оригиналниот Објектив за Зумирање Зафат Гумени Прстен За Canon EF 24-70 mm 24-70mm f/4L IS USM Поправка

DEN 1007.52

Тековен

" Зошто Да Го Одберете Нас? - Големо искуство - Брза Услуга - Обезбедување на Квалитет - Разумни Трошоци Гаранција Ние нудиме на нашите клиенти со 3 месеци гаранција за нашата поправка на услуги. За Нас Нашите техничари имаат повеќе од десет години искуство во дигитална камера поправка индустрија. број и прашањето на нашата e-mail адреса . Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од нашите корисници. Нашите производи се квалитетни увери! Тие се испраќаат до нашите клиенти во бренд-нова состојба! Што е најважно, трошоците за нашите производи и услуги се поставени по поволни цени! Нашата цел е да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти и да се постигне 100% задоволството од сите наши клиенти. Нашите техничари имаат акумулирано повеќе од 10 години искуство во за поправки камери. Овие се следниве услови кои ние не ги опфаќаат : Течни штета Песок штета Физички оштетувања (како што се намалувањето на производот)
.
[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021]
[xlmodel]-[custom]-[43021] Насловот се 100% НОВИ Оригиналниот Објектив за Зумирање Зафат Гумени Прстен За Canon EF 24-70 mm 24-70mm f/4 L IS USM Поправка Дел
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43024]
[xlmodel]-[custom]-[43024]
[xlmodel]-[custom]-[43024]
[xlmodel]-[custom]-[43024]
[xlmodel]-[custom]-[43024]
[xlmodel]-[custom]-[43024] за нас
Прашање? Ако сакате да зборувате со нашите услуги на клиентите претставник за тоа како да го инсталирате овој дел или општо прашање за овој објект, се чувствуваат слободни да контакт со оставање на вашето име, тел. Нашата служба за корисници оддел ќе ве контактираме во рок од 48 часа.


Останатите карактеристики

Бренд Име:
маслиново лист
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
За Canon EF 24-70 mm 24-70mm f/4L IS USM

Слични понуди