Cyleto Стартер Реле Електромагнетниот за ПОЛАРИС ТРАГА ПАЛТО 250 (90-03) SPORTSMAN 600 (03-04) 500 (96-02) 325 (99-00) СПОРТ 400 94-99

Cyleto Стартер Реле Електромагнетниот за ПОЛАРИС ТРАГА ПАЛТО 250 (90-03) SPORTSMAN 600 (03-04) 500 (96-02)

DEN 330.72

Тековен


Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 45 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена(освен Електрични Компоненти ). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е завршен. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. "Б" За Батеријата! "M" За Моторни! Ве молиме не водат нив во спротивна насока.искрени честитки до сите купувачот.
Било какви прашања ве Молиме Кликнете Тука за да
Производ Слика
Слика Како Примерок
Купувачот Читање
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест(освен Бесплатен превозот).


Останатите карактеристики

Бренд Име:
cyleto
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.15kg
Материјал Тип:
Бакар и EPDM
Име На Модел:
1SR002
боја:
Како на сликата покажа(Вистински Фотографии)

Слични понуди